”Вітаю моїх колег!


Мене звуть Олег Чечіль. Я є власником торгової марки TigersTM та дипломованим ветеринарним лікарем зі стажем. Роки роботи у ветеринарній клініці надихнули мене на розробку професійного обладнання нового покоління, функціональні можливості якого створюють середовище для зручної, безпечної та продуктивної роботи з домашніми улюбленцями. Я знайшов своє покликання в тому, щоб дати ринку краще професійне обладнання, тому особисто займаюся розробкою всіх інженерних рішень та відбором матеріалів для виробництва”

 

 

Про торгову марку TigersTM

TigersTM є експертом у проектуванні та виробництві унікального обладнання для ветеринарних клінік та грумінгових салонів.

Наші цінності:

- Експертне бачення потреб як персоналу, так і власників клінік та салонів.
- Безкомпромісність у виборі матеріалів та деталей для обладнання
- Захопленість улюбленою справою, яка постійно рухає створювати майже неможливе.

Ми бачимо нашу місію у тому, щоб створювати комфортні та безпечні умови для ефективної роботи ветеринара та грумера.

Торгова марка Tigers, як розробник та виробник, представлена ​​на ринку з 2012 року. А з 2020 року ми розробили і впровадили програму "Ветклініка під ключ", яка включає не тільки виробництво, але і дистрибуцію ветеринарного обладнання. Наша компанія зарекомендувала себе як надійного партнера, який готовий запропонувати комплексне рішення для обладнання клініки або салону, що включає в себе розробку дизайну приміщення, виробництво ветеринарних меблів та індивідуальний підбір обладнання.

Якщо на даний момент Вас не цікавить індивідуальне рішення «під ключ», то Ви завжди можете обрати фірмове ветеринарне та грумінгове обладнання TigersTM та наших партнерів у каталозі на нашому сайті або зв'язавшись з нашими фахівцями за телефоном +38 (067) 443-26 -03 або електронною поштою sale@tigers-groomvet.com

Обладнання TigersTM - це втілення надійності, безпеки, багатофункціональності як для тварин, так і для ветеринарного лікаря, грумера та обслуговуючого персоналу.

Асортименти торгової марки регулярно поповнюється новими розробками.

Переваги вибору обладнання TigersTM для бізнесу:

  1. Збільшення пропускної спроможності.
  2. Функціональні можливості обладнання TigersTM дозволяють скоротити час на прийом та обслужити більше чотирилапих клієнтів у Вашій клініці чи салоні.
  3. Ефективні інвестиції та економія грошей.

Обладнання TigersTM довговічне та багатофункціональне в експлуатації, тому Вам не потрібно буде дбати про купівлю додаткового обладнання або заміну купленого обладнання.

Імідж
Сучасний інтер'єр та гідне обладнання TigersTM допомагають підвищити рівень довіри та лояльності власників, які звертаються зі своїми вихованцями до Вас за допомогою.

TigersTM робить свій внесок у розвиток Вашої клініки або салону!

Звертайтесь за консультацією до наших спеціалістів за телефоном +38 (067) 443-26-03 або електронною поштою sale@tigers-groomvet.com, і ми завжди допоможемо знайти найкраще рішення для Вас!

Дипломи та листи подяки:

Благодарственный диплом Tigers TM Диплом Зоосфера  Благодарственное письмо