Довгоочікуваний розпродаж цієї осені!

Для тих, хто хоче розпочати Новий 2021 рік з роботи на новому професійному обладнанні, ми пропонуємо максимальну знижку від 5% до 25% на все ветеринарне і грумінгове обладнання Tigers!

Перейти в каталог продукції

На даній сторінці ви знайдете для себе найкращі наші продукти за унікальними цінами. Ми ще ніколи не проводили таких глобальних акцій.

В акції беруть участь обладнання нашого виробництва, а також ветеринарне і грумінгове обладнання, які ви зможете замовити за попереднім замовленням з акційною ціною.

На нашій вітрині "Чорної п'ятниці" Ви також зможете знайти обладнання, яке ми дістрібуємо в Україну.

А найголовнішим сюрпризом для вас будуть товари, которі  ми вже починаємо запускати у виробництво під нашою торговою маркою Tigers. Ви зможете заморозити на них ціну зі знижкою вже зараз. Це і блок інтенсивної терапії і рентген-комплекс, кисневі концентратори, стоматологічні установки, а також велика кількість витратних матеріалів для терапії, хірургії та стоматології .... Слідкуйте за нашими новинами.

 

Дана категорія товарів в Акції братиме участь тільки 3 дні - 27-29.11.2020 поспішайте зробити попереднє замовлення для своєї нової клініки чи обнови своє обладнання від торгової марки Tigers


Ми спеціально вивели всі акційні товари на одну сторінку, щоб Вам було зручніше замовити наші товари зі знижкою!

Вперше Акція діє протягом тижня! Поспішайте розмістити Ваше замовлення в період з 23 по 30 листопада!