Карантин і криза пов'язаний з ним вніс великі корективи в бізнес. Не тільки в ветеринарний, а й взагалі в усі бізнеси, крім медицини, доставки товарів з магазину, взагалі кур'єрських служб.
Погано це, чи добре! Важко це чи ні? Неважливо…. Важливим є те, куди ми йдемо. Чи є у нас мета. Чи зможемо ми її досягти? Ось ці питання повинні турбувати власника бізнесу.
Я як власник Торгової марки Tigers бачу в ситуації, що склалася тільки розвиток.
І в зв'язку з обставинами, що склалися. З відсутністю можливості оплачувати дороге обладнання, ветеринарні клініки і грумінг салони змушені скорочувати свої витрати. Купувати тільки найнеобхідніше, витратні матеріали, ветеринарні препарати, оплачувати оренду і комунальні послуги. Платити заробітні плати персоналу, щоб утримати фахівців і зберегти вже діючу систему до кризи і карантину.
Ми розглянули всі можливі варіанти співпраці з ветеринарними клініками і грумінг-салонами. І розробили унікальну для українського ринку програму розстрочки платежів за обладнання яке ми самі розробляємо і виробляємо.
Програма розстрочки «TIGERS GRACE», що це? Хто і як може скористатися нею?
Відповіді дуже прості. Скажімо так, що нею може скористатися будь-який власник клініки і грумінг-салону. Початківець стартапер, або велика мережа. Нам не важливо! В першу чергу ми розробили цю програму для вас.
У вас завжди буде вибір взяти кредит в банку, або лізинг в лізинговії компанії ... Але зауважте в обох випадках ви платите відсотки банку ... І відповідно вартість самого обладнання здорожує.
Що пропонуємо ми?
ТОВ «Тайгерс ТМ» пропонує вам найпростішу систему розстрочки абсолютно безпроцентну. Ви платите тільки вартість обладнання згідно прайсу на день укладення договору. Але є одна проста і нескладна умова. Перший платіж становить всього 50% вартості обладнання. Це важливо, дана сума покриває наші витрати на матеріали для виробництва обладнання. Решта 50% ми розбиваємо рівними частинами на період від чотирьох до шести місяців на ваш вибір. Зробивши передоплату за все в 50% ви через 14 днів вже починаєте працювати на новому хірургічному столі, або діагностичному столі, приймати тварин на нових прийомних столах, або купуючи новий рентген апарат ви робите прекрасні знімки на новому рентген столі. Або ж ви користуєтеся переносними клітинами в своєму стаціонарі, але бачачи у конкурентів справжній реабілітаційний центр з клітин з підсвічуванням, підігрівом і кисневої камерою, але поки не можете собі дозволити нову клітку. Неважливо! Tigers TM завжди буде поруч. І здійснить Вашу мрію сьогодні, а не завтра. Наша Місія створювати комфортні умови для ветеринарів і грумерів! І ми готові нести цю місію в будь-яких умовах.
Якщо ж ви вважаєте, що і це вам важко, немає ніяких проблемм, ми готові розглянути розстрочку на рік. Але це необхідно обговорити з нами, щоб ми прийняли правильне для вас рішення.
Як оформити розстрочку, яке обладнання потрапляє під таку розстрочку, пишіть нам по електронній пошті sale@tigers-groomvet.com, або телефонуйте за телефонами сайту. Наші менеджери розкажуть вам всі умови. Створять для вас Договір і дадуть повну консультацію по обладнанню та даного питання.
Вчора ти працював на старих столах, завтра ти вже готовий працювати на повнофункціональних столах ТМ Tigers.

Приклад:

Стіл Гефест хірургічний в базовій моделі з інфузійної стійкою на гідравлічному підйомнику вартістю 24365 грн.
Схема оплати:
50% - 12485 грн - наступні 4 платежі 3046 грн щомісяця протягом 4 місяців.
1 платіж через 30 днів з моменту оплати першого платежу. Термін виготовлення 14 робочих днів.

Даний вид розстрочки поширюється тільки на столи Gefest, Appolon, Z-Pro, ванни Atlantis

Всі інші столи та обладнання вартістю від 35000 грн розраховуються на розстрочку протягом 6 місяців, умови ті ж.

Устаткування понад 100000 можна розраховувати на рік, але тут ми будемо змушені брати 10% річних,
У вас є унікальна можливість придбати обладнання не дорого!

Ми створюємо комфортні умови для роботи ветеринарного лікаря і грумера!