МАРКЕТИНГ СТОМАТОЛОГІЯ

5 кроків до того, щоб стати гуру!

Проводить доктор Dr Gary Turnbull BVSc

 

 

Протягом 5 вебінарів Гарі поділитися перевіреними стратегіями і системами, які він і його команда вдосконалили за останні 10 років, на підставі яких були створені найбільш затребувані у ветеринарній стоматології Австралії послуги.

Гарі є директором Інституту Лінкольна і Ветеринарної клініки Східного порту, яка

відзначена багатьма нагородами Австралійської ветеринарної асоціації дрібних тварин,

акредитована клініка. Він визнаний і шанований тренер, спікер в області ветеринарної практики управління і лідерства, він розробив бізнес-моделі і стратегії ветеринарної стоматологічної практики, які використовуються у всьому світі.

Ця серія вебінарів з гордістю представлена ​​вам нашими партнерами iM3, всесвітньо відоме ім'я в ветеринарнії стоматології, інститутом Лінкольна і компанією TIGERS TM для ветеринарних лікарів на території України.

 

5 вебінарів будуть представлені в режимі реального часу через Zoom, і зареєстровані учасники також отримають доступ до записів вебінару через веб-сайт iM3 після заходу.

Ви зможете під час вебінару задати будь-які питання Др. Гарі і отримати живі відповіді. Для українських ветеринарів це унікальна можливість поспілкуватися з великим гуру ветеринарної стоматології світового рівня ....

 

БЕЗКОШТОВНА РЕЄСТРАЦІЯ: https://www.im3vet.co.uk/landing-page

 

Зареєструйтеся на 5-тижневу віртуальну програму навчання, І отримайте 10% знижку на будь-яке замовлення продукції iM3 на нашому сайті ......

 

https://tigers-groomvet.com/im3/

 

Lincoln Institute - це острівець навчання і організації розвитку ветеринарної галузі, який підтримує її з 2011 року. Вони спеціалізуються на підтримці лідерів ветеринарної практики, простих ветеринарних лікарів ветклініки, а також команди, що дає їм можливість отримати конкурентну перевагу на складному ветеринарному ринку та тішитися своїми роботами, які вони роблять для братів наших менших.

 

iM3 - сімейна ветеринарна стоматологічна компанія заснована в Сіднеї, Австралія, більше 28 років тому. За цей час iM3 виросла і стала глобальним ім'ям у ветеринарній стоматології, яке встановлює стандарт і інновації в продуктах, перші в своїй галузі і підтримують будь-які освітні проекти.

Ім'я iM3 - ваша гарантія якісної ветеринарно-специфічної стоматологічної продукції в поєднанні з найкращою післяпродажної підтримкою і гарантією.

 

Tigers TM - компанія, яка розробила перший на території СНД стоматологічний ветеринарний комплекс, офіційний партнер iM3 на території України. Ми розробили програму підтримки і розвитку ветеринарної стоматології, яку представимо найближчим часом на наших сторінках в соцмережах, нашому сайті, а також на найближчій ветеринарній конференції IVC ....

 

Стоматологія дрібних тварин ... Включаємо Вашу команду!

12 травня

Нововведення у ветеринарній практиці можуть бути складними і такими, що розчаровують, Вас як власника клініки. Люди часто чинять опір змінам і в той час вони говорять одне, але роблять зовсім інше. На цьому вебінарі ми розповімо, як змусити Вашу команду «грати в одну й ту ж саму дудку», коли справа стосується стоматології, і вона успішно входить в список послуг, що надаються Вашої ветеринарної клініки ...

 

Економіка лікування зубів ... Це легко!

19 травня

Стоматологія є однією з найбільших можливостей для більшості практик лікування дрібних тварин, як з точки зору результатів пацієнтів, так і фінансових показників. У цій презентації ми розкриємо, як правило, упущені можливості і фінансовий потенціал, які вони могли принести.

 

 

Мислення ... Оцінка вашої стоматологічної роботи Добре!

26 травня

Дослідження показують, що ветеринари як спільнота борються з почуттям власної гідності і загальновідомо, погано оцінюють їх експертизу, послуги і себе!

На цьому вебінарі, ми представимо три основних зміни в мисленні, котрі сильно змінять результати переговорів з клієнтами, що відносяться до стоматології ...

 

«Продаж» стоматології без страху і провини (частина 1)

02 червня

Запитайте будь-якого ветеринара, ти прийшов в цю професію зробити кар'єру в сфері продажів, і ви почуєте гучне «НІ». За іронією долі, це не займе багато часу, щоб зрозуміти, що як ЛІКАР Ви продаєте все ... .і кожен день! На цьому вебінарі ми поділимося порадами, підказками і хитрощами продажів, які ми застосовували і вивчали протягом багатьох років, щоб отримати постійне «ТАК» від клієнта на ваші рекомендації по стоматології ... ..

 

«Продаж» стоматології без страху і провини (частина 2)

09 червня

Все добре, коли твій клієнт дає тобі згоду на стоматологічні рекомендації. Але як на рахунок того, якщо Ви чуєте «НІ»? У цьому, заключному модулі ми виділимо типові заперечення, сказані власниками домашніх тварин і як успішно вирішити їх. Ми також поділимося декількома «убивчими» сценаріями, які кожен раз змінюють сприйняття ваших клієнтів!