Тайгерс ТМ - компанія яка займається не тільки виробництвом ветеринарних і грумінгових столів, клітин, меблів і ванн. Ми також є дистриб'юторами кращих виробників ветеринарного спеціального обладнання в Україні.


У п'ятницю 6 листопада 2020 року. Ми підписали Ексклюзивне партнерство з великим виробником і світовим дистриб'ютором ветеринарного обладнання Mano Medical (Франція).


Mano Médical займається розробками і виробництвом ветеринарного обладнання більше 20 років. У ветеринарних лікарів з'явиться унікальна можливість купувати інноваційні розробки для лікування і діагностики, а також моніторингу тварин у ветеринарних клініках. Що в рази збільшить ефективність лікування наших домашніх улюбленців.

Їх лазерні терапевтичні апарати LT10 LASER THERAPY, впевнені, будуть широко застосовуватися в відновлювальнії терапії тварин.

Програмне забезпечення Mano Vet - це унікальна програма PACS, краща в світі рішення для обміну, архівування та збереження рентгенівських знімків у форматі DICOM.
Устаткування для моніторингу стану пацієнта Екстра-класу. З допплером артеріального тиску, контролем стану дихання і серця, незамінне обладнання для ветеринарного анестезіолога.
Карбонові килимки з підігрівом для проведення складних хірургічних операцій тварин, які здатні приймати форму тварини, забезпечуючи максимальний комфорт пацієнтові.
Ознайомитися з продукцією нашого нового партнера можна за посиланням ...

Купуючи обладнання в нашому інтернет-магазині ви отримуєте продукцію безпосередньо від представника виробника. Компанія Тайгерс ТМ забезпечує закриття будь-яких потреб Вашої ветеринарної клініки «під ключ».
За консультаціями з придбання будь-якого обладнання ви можете звернеться до наших менеджерів, зайшовши в розділ Контакти.