Програма розстрочки "TIGERS GRACE" від компанії Тайгерс ТМ.


Без банків, без кредитних умов і документів, без довідки про доходи. Просто Працюй сьогодні, а плати завтра. Як? Читай нижче.

Карантин і криза пов'язаний з ним вніс великі корективи в бізнес. Не тільки в ветеринарний, а й взагалі в усі бізнеси, крім медицини, доставки товарів з магазину, взагалі кур'єрських служб.
Погано це, чи добре! Важко це чи ні? Неважливо…. Важливим є те, куди ми йдемо. Чи є у нас мета. Чи зможемо ми її досягти? Ось ці питання повинні турбувати власника бізнесу.
Я як власник Торгової марки Tigers бачу в ситуації, що склалася тільки розвиток.
І в зв'язку з цим. З відсутністю можливості сплачувати дороге обладнання, ветеринарні клініки і грумінг салони змушені скорочувати свої витрати. Купувати тільки найнеобхідніше, витратні матеріали, ветеринарні препарати, оплачувати оренду і комунальні послуги. Платити заробітні плати персоналу, щоб утримати фахівців і зберегти вже діючу систему до кризи і карантину.
Ми розглянули всі можливі варіанти співпраці з ветеринарними клініками і грумінг-салонами. І розробили унікальну для українського ринку програму розстрочки платежів за обладнання яке ми самі розробляємо і виробляємо.
Програма розстрочки «TIGERS GRACE», що це? Хто і як може скористатися нею?
Відповіді дуже прості. Скажімо так, що нею може скористатися будь-який власник клініки і грумінг-салону. Початківець стартапер, або велика мережа. Нам не важливо! В першу чергу ми розробили цю програму для вас.
У вас завжди буде вибір взяти кредит в банку, або лізинг в лізингової компанії ... Але зауважте в обох випадках ви платите відсотки банку ... І відповідно здорожує вартість самого обладнання.
Що пропонуємо ми?
ТОВ «Тайгерс ТМ» пропонує вам найпростішу систему розстрочки абсолютно без відсоткову. Ви платите тільки вартість обладнання згідно прайсу на день укладення договору. Але є одна проста і нескладна умова. Перший платіж становить всього 50% вартості обладнання. Це важливо, дана сума покриває наші витрати на матеріали для виробництва обладнання. Решта 50% ми розбиваємо рівними частинами на період від чотирьох до шести місяців на ваш вибір. Зробивши передоплату ви через 14 днів вже починаєте працювати на новому хірургічному столі, або діагностичному столі, приймати тварин на нових прийомних столах, або купуючи новий рентген апарат ви робите прекрасні знімки на новому рентген столі. Або ж ви користуєтеся переносними клітинами в своєму стаціонарі, але бачачи у конкурентів справжній реабілітаційний центр з клітин з підсвічуванням, підігрівом і кисневою камерою, але поки не можете собі дозволити нову клітку. Неважливо! Tigers TM завжди буде поруч. І здійснить Вашу мрію сьогодні, а не завтра. Наша Місія створювати комфортні умови для ветеринарів і грумерів! І ми готові нести цю місію в будь-яких умовах.
Якщо ж ви вважаєте, що і це вам важко, немає ніяких проблемм, ми готові розглянути розстрочку на рік. Але це необхідно обговорити з нами, щоб ми прийняли правильне для вас рішення.
Як оформити розстрочку, яке обладнання потрапляє під таку розстрочку?? Пишіть нам по електронній пошті:  sale@tigers-groomvet.com, або телефонуйте за телефонами сайту. Наші менеджери розкажуть вам всі умови. Створять для вас Договір і дадуть повну консультацію по обладнанню та даному питанню.
Вчора ти працював на старих столах, завтра ти вже готовий працювати на повнофункціональних столах ТМ Tigers.

Ми створюємо комфортні умови для роботи ветеринарного лікаря і грумера!